top of page

ROYAL SANAT AKADEMİ

   Ankara'da faaliyet göstermekte olan Royal Sanat Akademisi bünyesinde, piyano, keman, bateri, klasik gitar, akustik gitar, elektro gitar, viyola, viyolonsel, yan flüt, trompet, şan, solfej, resim, heykel, seramik, ingilizce, almanca, fransızca branşlarında eğitim verilmektedir. Konusunda uzman eğitmenleri, her branş için özel olarak tasarlanmış ayrı dersliğe sahip dört katlı binası ile Ankara'nın en önemli sanat merkezlerinden birisidir.

   Akademi, öğrencilerine sunmuş olduğu ideal sanat eğitimi ortamı kadar, eğitmenlerin de bu konuda çok önemli ve belirleyici etken olduğunun bilinciyle hareket ediyor. Çalışmalar, deneyimli ve alanlarında söz sahibi olan hocaların eşliğinde, her öğrenci için en verimli olacak yöntemler kullanılarak yapılıyor. Dersler, eğitmenlere özel sınıflarda birebir ve kişiye uygun programlar eşliğinde ilerliyor. Bunun yanı sıra konservatuvar ve güzel sanatlar fakültelerine hazırlık amaçlı eğitimler ve yurtdışı sertifika programları da yürütülüyor.

   Royal Sanat Akademisi sanatın her dalında, yaş sınırı gözetmeksizin, günümüz insanının giderek artan stresli yaşamından sıyrılıp sosyal aktivitelere katılmasını sağlayan hobi amaçlı çalışmalarla da hizmet veriyor.

 

 

Detaylı bilgi için :

(312)  235  44  33

(538)  625  25  05

vol@mail.com

royalsanat@hotmail.com


 

You can also request more information with this form:

Success! Message received.

bottom of page