top of page

ROYAL GÜZEL SANATLAR VE KİŞİSEL GELİŞİM AKADEMİSİ

takım10.jpg
Kurucu mesajı,


    Bu  yolculuğa başlarken öncelikli hedefimiz,  sanatın hangi dalında olursa olsun, bir sanat dalına ilgi duyan bireylere,  ister hobi amaçlı isterse profesyonel anlamda yada konservatuar ve benzeri sınavlara hazırlanmak için olsun herkesin ihtiyacını karşılayabilecek ve bu eğitimi alırken keyif alabileceği bir ortam yaratmaktı. Eğitmenlerimizi belirlerken konusunda uzman olması kadar insanı değerler açısındanda akademide eğitim alan her bireye yardımcı olup yol gösterebilecek nitelikte olmasına özen gösterdik. Olmasını istediğimiz yer her yaşta her seviyede profesyonel eğitim alınabilecek ve hepimize hitap edecek bir merkezdi, sanatın merkeziydi, ve bu hedefler doğrultusunda Royal Sanat Akademisi sizlerin hizmetinde.                                                                                                     Sevgilerimle,                                                                                                                  

imzawix.jpg
Logomuz
royal20a wix logomuz.jpg

Logomuz sanatın kitlelerle buluşmasını sağlayan sahneyi ve sanatseverleri yani seyircileri temsil etmektedir. Bu tasvir bir sahne sanatları gösterisinden çok daha derin anlamlar içermektedir. Sahnede kucak açmış sanatçının sanatın ışığı ve birleştirici etkisiyle herkesi kucaklaması ve aydınlık bir dünya için ışık saçmasını temsil eder.

Tarihçemiz

1999 yılında Ankara Bahçelievlerde iki odalı bir atölyede gitar dersleri ile başlayan yolculuk,

20 senelik deneyim ve birikimlerin sonucunda, bünyesinde onlarca branş olan, yurtiçi ve yurtdışı sertifikalara yetkin, 4 katlı, 20 odalı,  1000 m2 lik binasında Ankara nın en önemli sanat merkezlerinden birisi haline gelmiştir.

Alanında başarılı dinamik eğitmen kadrosu, her branşa özel derslikleri ve her öğrencinin kendini mutlu ve rahat hissedeceği güvenli bir ortam yaratılmıştır. Kurucuları sanatçı ve aynı zamanda eğitimci olan, bütün gücünü, ilgisini öğrencilerine veren bir sanat merkezi ve eğitim kurumudur.

bottom of page